Acarkent Zanussi Servisi

Beyaz eşya sektöründe öncü marka olan Zanussi kaliteden ödün vermeden ürettiği beyaz eşya ve buzdolabı gibi. Zanussi Servis Acarkent  En sık kullanılan ev gereçlerine kesintisiz teknik servis hizmeti vermekteyiz. Acarkent Zanussi servisi halkının beyaz eşyalarının daha uzun ömürlü olması için profesyonel teknik personelimizle. Yenilikçi bir anlayış içinde sunduğumuz teknik destek ürünlerinden en yüksek performansı sağlamalarında yardımcı olmaktadır.  Müşteri memnuniyetini öncelikli ilkelerimizden kabul ederek çıktığımız yolda en seri ve en kaliteli Acarkent hizmetinde daha yüksek seviyede başarılara imza atmayı hedeflemekteyiz.

Zanussi Servis Acarkent
Zanussi Servis Acarkent

 

Zanussi Servis Acarkent

Garantili Yedek Parça Değişimleri Zanussi markasının garantisinde satın aldığınız beyaz eşya ve buzdolaplarının garanti kapsamındaki tüm periyodik bakım hizmetlerini,  aksatmadan sürdürmekteyiz.  Zanussi Servis Acarkent Bunun yanında yedek parça değişimlerinde ayrıca teknik servis garantisi olarak bir yıllık yedek parça garantisi verilmektedir. Zanussi güvencesinde olan ürünlerinize böyle bir ekstra garanti sağlanması ile kulanım ömrü uzatılmaktadır.

Zanussi Servis Acarkent

Çalışmalarımızda kullandığımız tüm aletler tamamen Zanussi ürünlerine uygun tasarlana.  Orijinal teknik alet edevat olmaktadır. Ayrıca hassas ölçümlerin yapıldığı ölçü aletleri mühendis seviyesindeki teknik personellerimiz tarafından itina ile kullanılmaktadır. Arızalı ürünler üzerinde yapılan ölçümler ve test sonuçları, Teknik bültenlerinde ve kulanım kılavuzlarında yer almakta. Standartlara uygunluğu kontrol edilerek ürünlerin performansı değerlendirilmektedir.

Acarkent Zanussi Servisi

Mobil Ekiplerle Zanussi Servisi Zanussi kalitesini en iyi yaşatmak için kurmuş olduğumuz firmamız.  Acarkent Zanussi servisi teknik konularda sorunsuz çalışmalarını sürdürürken. Periyodik olarak yapılan bakımlarda aynı anda kullanıcı seviyesinde eğitimler vermek sureti ile.  Değerli eşya sahiplerinin basit ayar ve onarımları kendi imkânları ile yapmalarına yardımcı olunmaktadır.

Bunun yanında çağrı merkezi telefon numarası aracılığı ile firma yönetimine bildirilen arızalara müdahale etmek için kurduğumuz mobil teknik servis ekipleri Acarkent’de. önemli noktalarda devriye dolaşmaktadır. Bildirilen arızalara anında müdahale ederek en fazla 15 dakika içinde bildirilen adreste olmaktadırlar.

Bir cevap yazın