Küçükyalı Zanussi Servisi

Zanussi Istanbul Olarak Küçükyalı Zanussi Servisi Deneyimli teknik ekibimiz tarafından özel hizmet verilmektedir. Küçükyalı ve komşu ilçelerdeki tecrübeli teknik ekibimizle müşterilerimizin memnuniyeti için 7/24 mobil hizmet veriyoruz.Bir telefon kadar yakınız ….

Zanussi Beyaz Eşya servisimizden 0216 469 34 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Küçükyalı Zanussi Servisi

İstanbul’da Küçükyalı’yı ve mahallelerini kuşatan güçlü bir teknik kadroya sahip olan Zanussi Ankastre Servisi , her geçen gün daha da güçleniyor ve siz değerli müşterinize en iyi hizmeti sunuyor.
Tecrübeli teknik ekip. Küçükyalı Zanussi Servisi gelişen teknolojiye uyum ve en önemlisi, müşteri memnuniyetini benimsemiş bir hizmet sunuyoruz.

Deneyimli teknik ekibimizle beyaz eşyalarınız için bakım, onarım, sorun giderme, parça değişimi ve diğer tüm teknik işlemlerle teknik destek sağlıyoruz. Zanussi hizmeti olarak, tek amacımız yerel alanda ve Küçükyalı’da en iyi hizmeti sunmaktır …

Küçükyalı Zanussi Servisi
Küçükyalı Zanussi Servisi

Küçükyalı Zanussi

Kapıda ödeme kolaylığı ile, en kolay ödeme seçeneği hizmetini sunan şirket olmaktan gurur duyuyoruz …
Zanussi Beyaz Eşya Servisi olarak, Küçükyalı ve çevredeki mahallelerde, Electrolux Ürünlere marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ve diğer ankastre ürünlerin bakım, onarım ve teknik servisini yapmaktayız. Mobil servis anlayışı ve güçlü teknik ekibi ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Zanussi Servis Küçükyalı

Telefonla bizimle iletişime geçebilir ve elektrolx özel servisini güvenle alabilirsiniz. 0216 540 00 23
Ekonomik çözümler ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan kaliteli servisimiz, o sırada değiştirilen Electrolx Special yedek parçalarına bir yıl garanti vermektedir. Zanussi Servis Küçükyalı Kredi kartı ile kapıda da ödeme imkanı sunan servisimiz, müşterilere en kolay ödeme imkanını sunmaktadır.
İstanbul’un hemen her bölgesi, özellikle KUÇUKYALI ve mahallemizde hizmetimiz var. Kendinizi güvende hissedeceğiniz hizmeti sunmak için hemen bizi arayın! Telefon numaramız;

Bir cevap yazın